Antep Fıstığı
Antep Fıstığı

Çitlekçi Antep Fıstığı (2930)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

 

Çitlekçi Antep Fıstığı


E, B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Çitlekçi Antep Fıstığı pek çok faydaya sahiptir. 10-12 adet Antep fıstığı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu yağı karşılamaktadır. Günlük alınması gereken yağ ihtiyacını karşılama konusunda önemli bir yere sahip olan ürün içerisinde yer alan vitaminler, kişi üzerinde olumlu etkilere sahiptir. 


Çitlekçi Antep Fıstığı Ürün İçeriği


•    Ürün içerisinde E, B ve C vitaminleri bulunmakla birlikte ürün, kişi sağlığı açısından oldukça faydalıdır.
•    Çitlekçi Antep Fıstığı içerisinde yer alan B1 vitamini, kan oluşumuna yardımcı olmaktadır. Öte yandan kandaki kolesterol oranının düşürülmesini sağlamaktadır. 
•    B1 vitamini enerji, büyüme ve iştah konusunda da oldukça destekleyicidir.
•    Ürü 250, 500, 750 Gr ve 1 kg şeklinde satılmaktadır.


Çitlekçi Antep Fıstığı Faydaları


Antep fıstığının kişinin sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkisi bulunmaktadır. Ürün içerisinde E, B ve C vitaminleri bulunmaktadır. B1 vitamini kan oluşumuna yardımcı olmakla birlikte kandaki kolestrol oranının düşürülmesi konusunda da ön plana çıkmaktadır. Öte yandan B1 vitamini, kişinin fosfor ihtiyacının bir kısmını karşılama konusunda da oldukça etkilidir.


Çitlekçi Antep Fıstığı Sipariş ve Teslimat


1989 yılından beri piyasada bulunan ve profesyonel hizmeti ve ürün kalitesiyle ön plana çıkan Çitlekçi, Tunçlar A. Ş'nin perakende ve online satış mağazası olmakta ve sektördeki konumunu korumaktadır. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ