BADEMLİ LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |
BADEMLİ LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |

Çitlekçi Bademlı̇ Lokum (638)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

    

Çitlekçi Bademli Lokum


Çitlekçi Bademli Lokum, klasik tatlı lezzetini bademin getirdiği elegan tatla birlikte, damak zevkinize sunmaktadır. Bu lokum, geleneksel standartları sevenler için de ayrı bir lezzet taşır. Lastik gibi uzayan, yumuşacık lokumda yer alan keskin tatlı bademler, ağzınızda yoğun bir içeriğin yayılmasına sebep olacaktır. 


Çitlekçi Bademli Lokum Ürün İçeriği


Çitlekçi Bademli Lokum, içindeki badem sayesinde, sıkça tercih edilmektedir. Badem başlı başına vazgeçilmez bir kuruyemiş olduğu gibi, lokumun klasik tadıyla buluştuğunda da, etkisini yitirmemektedir. 
•    Badem, E vitamini ve potasyum açısından çok büyük bir çeşitlilik taşımaktadır. Bu anlamda, kalp ve damar sağlığını korumak için bire birdir.
•    Bademin antioksidan özelliği, yüzünüzdeki ve ellerinizdeki kırışıklıkların giderilmesine yol açar. 
•    Badem; kalsiyum, fosfor, fosfat, demir ve çinko yönünden de zengin olduğundan ötürü, bağışıklık sistemini de kuvvetlendirdiği gibi, kansızlık, iktidarsızlık, kolestrol gibi rahatsızlıkların da önüne geçer. 


Çitlekçi Bademli Lokum Faydaları 


Çitlekçi Bademli Lokum, klasik tadıyla damağınızda uzun süre geçmeyecek kaliteli bir lezzet bırakırken, diş etlerinizin de korunmasına fayda sağlayacaktır. Badem katkısıyla birlikte bu lokum, kemik erimesinin de önüne geçmek adına bol bol tüketilebilir. 


Çitlekçi Bademli Lokum  Sipariş Ve Teslimat 


Çitlekçi Bademli Lokum, 1989 yılından beri kuruyemiş sektöründe kendini yenileyen Tunçlar A.Ş’nin güvencesiyle, internet üstünden de sipariş edilebilmektedir. 16:30’a kadar verilen siparişler, ‘Citlekci.com.tr’ sitesinden yola çıkarak, aynı gün içinde hemen kargoya teslim edilir. Ürünler, 1 iş günü içinde büyükşehirlerde, 3 iş günü içinde de ilçelerde olabilmektedir.