Çitlekçi  Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum | Lokum ve Cezerye |
Çitlekçi  Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum | Lokum ve Cezerye |

Çitlekçi Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum (1464)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum


Özenle üretilen Çitlekçi gül yapraklı çifte kavrulmuş lokum ilk üretildiği andan itibaren mis gibi kokusu ve tazeliği ile birlikte paketleyerek adresinize yolluyoruz. Özel ambalajlarla yolladığımız gül yapraklı çifte kavrulmuş lokum tamamen doğal olarak üretilip sizlere sunuluyor.


Çitlekçi Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum İçeriği


Çitlekçi gül yapraklı çifte kavrulmuş yumuşak lokum içeriği tamamen doğal olmakla birlikte 500, 750 gr ve 1 kilo olarak satışa sunulmaktadır. İçeriğinde doğal gül yaprakları birlikte doğal gül aroması bulunur. Çitlekçi Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum içeriği tamamen doğal ve hijyenik koşullarda hazırlanır.


Çitlekçi Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum Faydaları


Gül özü, girdiği her besini taçlandıran ve doğanın bizlere sunduğu çok önemli bir bitki olmaktadır. En iyi çifte kavrulmuş lokum arasında bulunan ve senelerdir damakları süsleyen gül yapraklı lokum, besin değeri oldukça yüksektir bu sebeple vitamin ihtiyacınızı karşılayabilir. Vücuda enerji kaynağı olabilir, uzun saatler boyunca enerjik olabilir ve halsizlik sorunlarınıza iyi gelebilir, bu sebeple misafirliklerde, hediyelik olarak gül yapraklı çifte kavrulmuş ünlü lokum rahatlıkla tercih edilebilir.


Çitlekçi Gül Yapraklı Çifte Kavrulmuş Lokum Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Tamamen doğal ve doğal renklendirici aroma, orijinal gül yaprakları kullanıldığı için herkesin rahatlıkla tüketeceği bir besin olmaktadır. Üstelik tamamen hijyenik bir şekilde paketleme yaparak sizlere ulaştırıyoruz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ