Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva(100gr) | Özel Ürünler | Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva(250gr) - Çitlekçi'de
Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva(100gr) | Özel Ürünler | Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva(250gr) - Çitlekçi'de

Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva(100gr) (3852)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺12,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva (100gr)


Ülkemizin meşhur lezzetlerinden olan Antep fıstıklı çekme helva, aroma ve lezzeti ile birlikte sevilen ve tüketilen bir besindir. Damağa yapışarak eriyen kıvamı ile birlikte doğal fıstık tadı ile birlikte Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva (100gr) oldukça yararlı ve faydalı ve çayların, kahvelerin yanında tüketilmesi gereken besinler arasında bulunmaktadır.


Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva (100gr) İçeriği Nedir?


Antep fıstıklı çekme helva %100 doğal ürünlerden oluşmuştur, bununla birlikte besleyici olan bu helva çeşitleri kuvvet gücü arttırıcı ve enerji vericidir. Antep bölgesinden doğal olarak gelen fıstıklarla birlikte üretilir. İçeriğinde bulunan besinlerle birlikte insan vücuduna çeşitli yararları bulunur üstelik çay ve kahve yanına tüketilen iyi bir besindir.


Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva (100gr) Faydaları


Çitlekçi Antep fıstıklı çekme helvaları bağışıklık sistemini güçlendirebilir ve vücuda enerji verebilir. Güçlü bir protein kaynağı olan Antep fıstıklı çekme helva kemik sağlığını destekleyebilmektedir bununla beraber oldukça tatlı ve tadına doyulmayacak bir besin olmaktadır. Mideyi rahatlatabilir ve bununla birlikte tam bir enerji deposudur.


Çitlekçi A.Fıstıklı Çekme Helva (100gr) Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi platformlarında bulunan Antep fıstıklı çekme helvalarınızı 100 gr paketlerde istediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ