Çitlekçi A.Fıstıklı Muska | Yeni ürünler |
Çitlekçi A.Fıstıklı Muska | Yeni ürünler |

Çitlekçi A.Fıstıklı Muska (1570)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺159,00(KDV Dahil)

Çitlekçi A.Fıstıklı Muska


Gaziantep’in yöresinden elde edilen Antep fıstıklı muskalar ortaya çıkan enfes bir lezzet bombasıdır. Özel olarak hasat sağlanan Antep fıstıkları, en özel tariflerle muska haline getirilmektedir. Çitlekçi Antep Fıstıklı Muska Doğallığı ve tazeliği ile bu sebeple en özel lezzetlerden biridir ve pestilin tazeliği sizlerin sofralarına kadar gelmektedir.


Çitlekçi A.Fıstıklı Muska İçeriğinde Ne Var?


Doğal yollarla hazırlanan Antep fıstıklı muskalar, pestilin içine konulan özel Antep fıstıkları ile birlikte muska şeklini alır ve sağlıklı bir besin kaynağı olmasıyla birlikte enerji deposudur. Antep fıstıklı muska içeriğinde bulunan antioksidan, doğal fıstıklar ile birlikte yüksek lif içerir.


Çitlekçi A.Fıstıklı Muska Faydaları


Çitlekçi A.Fıstıklı Muska içeriğinde bulunan doğal fıstık ile insan vücuduna yararları bulunmaktadır. Özellikle enerji deposudur ve tüketildiği zaman gün içerisinde yüksek enerji sağlar. Hazımsızlık, şişkinlik sorunlarının üstesinden gelebilir, enerji verebilir, zihni ve bedeni kuvvetlendirebilir. Bu sebeple içeriğinde bulunan doğal Antep fıstıkları, çay, kahve yanında tüketilebilir, misafirlere ikram edilebilir.


Çitlekçi A.Fıstıklı Muska Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Hediyelik olarakta alternatif olarak satın alınan Çitlekçi A.Fıstıklı Muska ürünleri, sevdiklerinize en iyi ve en lezzetli tatlılar arasında yer edinmektedir. İstediğiniz her an her yerde sipariş edebilir ve bu enfes tatlardan yararlanabilirsiniz. Yöresel Anadolu lezzetlerine en doğal ve en taze şekilde Çitlekçi ile ulaşabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ