Çitlekçi Bergamotlu çay(48 ad.) | Kahve |
Çitlekçi Bergamotlu çay(48 ad.) | Kahve |

Çitlekçi Bergamotlu çay(48 ad.) (3818)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺22,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Çitlekçi Bergamotlu Çay (48 ad.)


Çitlekçi Bergamotlu Çay, mucizeleri olan bir bitki olmaktadır. Bergamot aromalı çay pek çok hastalıkta kullanılan bir çay türüdür. Bergamot bitkisinin çay filizleri ile harmanlanmış hali olan Çitlekçi Bergamotlu Çay ile birlikte doğallığı, özdeşliği ile birlikte çay keyfi için birebir olmaktadır.


Çitlekçi Bergamotlu Çay Ürün İçeriği Nedir?


Bergamot sahip olduğu hoş kokusu ile birlikte içeriğindeki narenciye özüyle olumlu etkileri bulunur. Bergamot çayı içerisinde küçük bir miktarda kafein içerir, bununla beraber bergamot çayı vücudun potasyum ihtiyacını karşılar. İçeriğinde antioksidanlar bulunur, en iyi bergamotlu çay hangisi diye soranlara özel ve taze olarak hazırlanmış Çilekli Bergamotlu Çay diyebiliriz.


Çitlekçi Bergamotlu Çay Faydaları


Çitlekçi Bergamotlu Çay, içeriğinde bulunan maddelerle birlikte bağışıklık sistemi güçlendirebilir, sindirim sorunlarını çözebilir, soğuk algınlığı gibi durumlara iyi gelebilir. Bergamot aromalı çay faydaları konusunda tamamen doğal olarak üretildiği için olumsuz yan etkileri bulunmaz. Farklı çay alternatifi arayanlara bergamotlu çay oldukça avantajlı olmaktadır.


Çitlekçi Bergamotlu Çay Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi bergamotlu çay konusunda istediğiniz her an tüketebilirsiniz, üstelik 48 adetlik paketlerde gönderilen bergamotlu çaylarınız özel üretim olarak tamamen doğal ürünleri sizlere ulaştırıyor. Tamamen taze olarak üretilen bergamotlu poşet çay imkanları ile hazırlaması oldukça kolay ve pratik olmaktadır. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ