Çitlekçi Çakıl Taşı | Yeni ürünler |
Çitlekçi Çakıl Taşı | Yeni ürünler |

Çitlekçi Çakıl Taşı (3410)

Marka : Çitlekçi

Çitlekçi Çakıl Taşı


Doğal taş görünümünde olan çakıl çikolata tamamen gerçek görünümü ile birlikte görüntüsü ile tadı lezzetli atıştırmalıklardan biridir. Hem çocuklara hem size hoş atıştırmalıklar olan çakıl taşları, görüntüsü ile birlikte kahve yanında hoş ikramlar arasındadır. Sevdiklerinize ikram edebileceğiniz çakıl taşları ile birlikte doya doya tüketebilir ve tatlılarınızda da kullanabilirsiniz.


Çitlekçi Çakıl Taşı İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi Çakıl Taşı içeriğinde bulunan %100 kakao ile üretilen çikolata sosu, en orijinal çikolata tatlarından biri olmaktadır. Renkli çakıl taşı drajeleri, ufak çakıl taşı görünümüne sahiptir. Bununla birlikte içeriğinde bulunan çikolata enerji bombası olarak tüketilebilmektedir. Bununla birlikte çakıl taşı çikolata kilo aldırır mı konusunda minik yapıları ile tutarlı tüketildiğinde kilo aldırmaz.


Çitlekçi Çakıl Taşı Faydaları


Çitlekçi çakıl taşı içeriğinde bulunan çikolatalar içeriğinde bulunan besinlerle birlikte mutluluk hormonu salgılayabilir. Bununla birlikte rengarenk eğlenceli şekilleri ile birlikte çakıl taşları, renkli tasarımları oldukça iştah açıcı olmaktadır. Çocuklarınıza, kendinize, misafirlerinize rahatlıkla ikram edebilir, tatlılarınız içerisinde kullanabilir ve istediğiniz her an tüketebilirsiniz.


Çitlekçi Çakıl Taşı Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi Çakıl Taşı renkli görünümü ile beraber sevilen çikolatalardır üstelik hediye olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çitlekçi üzerinde bulunan taze çikolata imkanlarından yararlanabilir ve daha birçok atıştırmalık ürünlerini inceleyerek satın alabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ