Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje  | Yeni ürünler |
Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje  | Yeni ürünler |

Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje (3409)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje


Draje çeşitleri, yaygın olarak kullanılan ve sevilen atıştırmalıklardandır, bununla birlikte Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje sağlıklı atıştırmalıklar arasındadır. İçeriğinde bulunan doğal bademlerle birlikte orijinal kakao çekirdeklerinden üretilen çikolata sosu size özel paketlerde sunulmaktadır. Draje içeriğinde bulunan badem, özellikle birçok yarar sağlamaktadır.


Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje İçeriğinde Ne Bulunur?


Sağlıklı atıştırmalık arayanlara enfes lezzetlerden olan badem draje ürünü içeriğinde doğasından taze taze alınan badem ile birlikte çikolatadan oluşur. İçeriğinde bulunan çikolata ve bademler yüksek besin değerine sahiptir. Bu sebeple enerji deposu olmakla birlikte çay aralarında, kahve yanında, misafirlere ikram için satın alınabilir.


Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje Faydaları


Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje içeriğinde bulunan badem, bağışıklık sisteminde önemli bir rolü bulunur, bununla birlikte üzeri çikolata kaplı olan bademler damak tadınıza uygun olarak üretilmiştir. Renkli badem şekeri olarak üretilen çikolatalı badem drajeler, sizlere özel taze olarak üretilir ve sunulur. Üstelik draje çeşitleri arasında bulunan çikolatalı badem tüketimi diyet listelerinde de yer almaktadır.


Çitlekçi Çikolatalı Badem Draje Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi çikolata kaplı badem draje kg fiyatı konusunda oldukça kampanyalı fiyatlarla sunmaktadır. Ağızda dağılan muhteşem lezzeti ile tatlı alternatif arayanlar istediği zaman sipariş ederek yararlanabilir. İster sevdiklerinize ister misafirlerinize isterseniz de kendinizi şımartmak isteyenler enfes çikolata kaplı badem drajelerini tüketebilirler. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ