Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje | Yeni ürünler |
Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje | Yeni ürünler |

Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje (3409)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje


Çikolata kaplı olarak üretilen, dışı çikolata kaplama içi taptaze kaju drajeleri ile birlikte atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz enfes tatlardan biri olmaktadır. Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje içeriğinde bulunan özellikle kaju besininin kuruyemişler arasında önemli bir yeri bulunmaktadır. Sıra dışı görüntüsü ve lezzeti ile beraber kuruyemiş ikramlarını süslemek isteyen kişilere alternatif olmaktadır.


Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje içeriğinde taptaze bir şekilde toplanan kaju ile birlikte mis gibi çikolatası ağızda şahane bir tat sağlamaktadır. Ürün içeriğinde bulunan besinlerle birlikte kavrulan kaju kuruyemişleri tamamen doğal ve taze olarak toplanmaktadır. Sonrasına özel kakao çekirdeklerinden üretilen çikolata sosuna bandırıldıktan sonra sizlere sunulmaktadır.


Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje Faydaları


Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje içeriğinde bulunan kaju, insan sağlığına faydaları oldukça fazla olmaktadır. Çiğ kaju kalori açısından oldukça düşüktür ve özellikle bağışıklık sistemini güçlendirici etkileri olabilir. Çitlekçi çikolatalı çiğ kaju drajeleri üstelik çay ve kahve yanında tüketilecek sağlıklı atıştırmalıklardan biridir, çünkü kaju besini tamamen doğal ortamdan sağlanan besinlerdir.


Çitlekçi Çikolatalı Çiğ Kaju Draje Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi kaju kuruyemişini özel tarifi ile birlikte enfes drajelere dönüştürmektedir. Üstelik taze olarak üretilen bu drajeleri ister kendiniz ister hediye olarak sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ