Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum  | Yeni ürünler |
Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum  | Yeni ürünler |

Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum (1572)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum


Osmanlı döneminden gelen lezzetlerden olan damla sakızlı lokum, misafirlere, çay saatlerinde rahat tüketilen bir besin olmaktadır. Bununla birlikte özel formüllerle üretilen damla sakızlı lokumlar sizlere ilk gün ki tazeliği ile sunulur. Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum özel üretim tesislerinde hazırlanan lokumlar hijyenik ortamda paketlenerek sizlere sunulmaktadır.


Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum İçeriğinde Ne Var?


Damla sakızının doğal özü ile beraber hazırlanan damla sakızlı lokum ağızda dağılan taptaze tadı ile birlikte vazgeçilmez klasik tadı bulunmaktadır. Damla sakızlı lokum konusunda hiçbir katkı maddesi olmadan gerçek damla sakızı ile üretilir ve %100 doğal malzemelerden üretilir. Ek olarak tatlandırıcı kimyasal madde bulunmaz.


Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum Faydaları


En üst kalite damla sakızı lokumu konusunda eşsiz lezzetlerini sağlamaktadır, bununla birlikte glikoz kullanılmaz ve bu sebeple yararlarını hissedebilirsiniz. Uzun süreli raf ömrü ile birlikte istediğiniz her an tüketebilir, misafirlerinize ikram edebilir ve çay kahve aralarında tüketebilirsiniz. Damla sakızı, pek çok yararı ile birlikte vücuda yararları bulunan bir öz olmaktadır.


Çitlekçi Damla Sakızlı Lokum Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Mis gibi kokusu ile birlikte ağızda dağılan damla sakızlı lokum ve daha birçok lokum çeşitleri için Çikletçi sitesine göz atabilir ve birbirinden nefis taze lokumları sağlayabilirsiniz.Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ