Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum  | Yeni ürünler |
Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum  | Yeni ürünler |

Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum (1573)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum


Çitlekçi, görünüşü ile birlikte tatlı alternatifleri sunan güllü bisküvi arası lokumu özellikle çocukluktan gelen lezzetler olmaktadır. Enfes lezzet arasında bulunan ve mükemmel bir tatlı klasiği olan Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum ile birlikte çay aralarında, kahve aralarında, misafirlere ikramlarda pratik bir atıştırmalık olmaktadır.


Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum İçeriğinde Ne Var?


Doğal gül aroması ile üretilen güllü lokum taptaze ağızda dağılan tadı ile birlikte kıtır bisküviler arasında konulmaktadır. Lokumlu atıştırmalık olarak kullanabileceğiniz güllü lokum, çıtır çıtır bisküvi arası lokumlar damak tadınıza uygun olarak muazzam tatlı atıştırmalıklarını tüketebilirsiniz.


Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum Faydaları


Eskilerin vazgeçilmezi olan güllü bisküvi arası lokumlar, lezzeti ile birlikte keyifli anlata tat katan atıştırmalıklar olmaktadır. Türk kültürünün gelecekler atıştırmalıklarından olan lokumlar, bayramlarda, özel günlerde veya hoş sohbetlerin vazgeçilmez şekerlemeleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte güllü lokumlar enerji verici besinlerdir ve gün içerisinde protein oranı yüksek besinleri enerji deposu olarak kullanabilirsiniz.


Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi Güllü Bisküvi Arası Lokum ile birlikte lokumlarınızı istediğiniz miktarda sipariş edebilirsiniz. Karşı konulmaz bu lezzet, Türk kültürünün en meşhur atıştırmalıklarındandır. Taptaze olarak ayağınıza kadar gelen bu ürünlerle birlikte güllü lokumların ağzınızda dağılan tadının keyfini çıkarabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ