Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje | Yeni ürünler |
Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje | Yeni ürünler |

Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje (3410)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje


Mis kokulu kahve çekirdeklerinin çikolata ile kaplanmasıyla elde edilen Kahve Çekirdekli Draje birçok kişinin favori atıştırmalıkları arasında olacak. İster çay yanında ister kahve yanında tüketilen atıştırmalıklar rengarenk tasarımlarla birlikte nefis içerikleri hem göze hem de damağa hitap etmektedir. Tatlı krizlerine çözüm olan kahve çekirdekli drajeler çikolata severlere çikolata hazzını yaşatır.


Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje İçeriğinde Ne Var?


Kahve Çekirdekli Drajeler her yaştan bireyin tüketimine uygun olarak sunulur, bununla birlikte içeriğinde bulunan doğal kahve çekirdekleri tamamen taze olarak kavrulur ve %100 kakao çekirdeklerinden üretilen özel sosa bandırılır. İçeriğinde yer alan taze yemişler, tadına doyum olmayan çikolata enerji vericidir.


Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje Faydaları


Çitlekçi tamamen doğal malzemelerden ürettiği kahve çekirdekli draje ile beraber sütlü, beyaz ve bitter çikolata olarak karışık hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan doğal çekirdeklerle beraber kafein içerir ve enerji verici besinler arasındadır. Kahve çekirdekli draje ile eşsiz tasarımları her yaşa hitap edebilmektedir. Bununla birlikte içeriğindeki kahveler tamamen taze bir şekilde toplanır.


Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi Kahve Çekirdekli Draje en nefis lezzetler arasındadır, en doğal ve en taze şekilde tatlı krizlerinİZde kullanılabilirsiniz. Daha birçok draje çikolata çeşitleri ile birlikte kahve keyiflerinizin yanında tüketmeye veya hediyelik olarak sevdiklerinize satın alabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ