Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum | Yeni ürünler |
Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum | Yeni ürünler |

Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum (1464)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum


Kaymağın yumuşacık ağızda dağılan lezzeti ile birlikte Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum sizlere bambaşka bir lezzet sunuyor. Yumuşacık kıvamı ile beraber Çitlekçi, özel geleneksel tadı ile beraber ustalık ve üretim konusunda sizlere en taze ürünlerini sunuyor. Yumuşacık kaymaklı lokumlar, özel çikolata sosuna bandırılarak sizlere sunuluyor, bununla birlikte istediğiniz her yerde tüketebilir ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.


Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum İçeriğinde Ne Var?


Tadına doyum olmaz kaymaklı lokumlar doyum olmaz tada sahiptir, üstelik çikolata kaplaması ile birlikte misafirlere ikram edilebilen atıştırmalıklardır. Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum tamamen hijyenik şartlarda doğal bir şekilde üretilir bu sebeple lezzetini doğallığı ile sağlar. Bununla birlikte doğal şekilde üretilen kaymaklı lokum kalori düşüktür ve pek çok yarar sahiptir.


Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum Faydaları


Çitlekçi Kaymaklı lokum imkanları konusunda yumuşacık bir lezzete sahiptir, bu sebeple sevilen lezzetler arasındadır ve misafirlere ikram edilebilir. Enerji kaynağı olan kaymaklı çikolatalı lokumlar içeriğinde bulunan kaymakla birlikte bağışıklığı güçlendirebilir. Bununla birlikte mide ve sindirim düzenleyici olarak bilinir.


Çitlekçi Kaymaklı Çikolatalı Lokum Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Doğal ve sağlıklı olan kaymaklı lokum nereden alınır konusunda gönül rahatlığı ile Çitlekçi üzerinden satın alabilirsiniz. Tamamen doğal ve taze ürünler sizlere sunulmaktadır, bu sebeple istediğiniz her an her yerde kaymaklı lokum siparişi verebilir ve tüketebilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ