Çitlekçi Kaymaklı Lokum | Yeni ürünler |
Çitlekçi Kaymaklı Lokum | Yeni ürünler |

Çitlekçi Kaymaklı Lokum (1795)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Kaymaklı Lokum


Günlük olarak hazırlanan kaymaklardan üretilen Çitlekçi Kaymaklı Lokum dışı beyaz lokum içi mis gibi taptaze kaymakla birlikte üretilen bu muhteşem ikili, vazgeçilmez tatlılarınızdan olacak. Harika lezzeti ve yumuşaklığı ile birlikte ağızda eriyen kaymaklı lokumlar, tamamen doğal yöntemlerle ve doğal malzemelerle üretilmektedir.


Çitlekçi Kaymaklı Lokum İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi Kaymaklı Lokum içeriğinde doğal ve taze olarak üretilen lokumlar glikoz ve benzeri katkı maddelerinden üretilmez ve bununla birlikte taze olarak elinize ulaşır. İster çay aralarında isterseniz hediye isterseniz de misafirlerinize ikram etmek için pratik ve enfes bir tatlı olmaktadır. Kaymaklı lokum en iyi şartlar altında en iyi malzemelerle üretilir.


Çitlekçi Kaymaklı Lokum Faydaları


Çitlekçi kaymaklı lokumlar, günlük olarak doğal ve taze ürünlerle üretilir. Tamamen enerji deposu olan kaymaklı lokumları günlük taze olarak tüketebilir ve zengin proteini sağlayabilirsiniz. Kaymaklı lokum içeriğinde bulunan malzemeler sayesinde özellikle kemik ve kas gelişimini sağlayabilir ve sizleri gün boyunca enerjik tutabilir. Bununla birlikte enerji deposu olarak gün içerisinde tüketebilir ve kaymağın sınırsız faydalarından yararlanabilirsiniz.


Çitlekçi Kaymaklı Lokum Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi Kaymaklı Lokumu İster kendiniz için isterseniz de hediye olarak sipariş edebilirsiniz. Enfes tadı ile birlikte Çitlekçi Kaymaklı Lokumlar zengin proteini ile birlikte destekleyici olmaktadır.Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Benzer Ürünler
DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ