Çitlekçi Kestane Şekeri(500) | Yeni ürünler |
Çitlekçi Kestane Şekeri(500) | Yeni ürünler |

Çitlekçi Kestane Şekeri Kase(500) (2643)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺52,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Çitlekçi Kestane Şekeri (500)


Ülkemizde en önemli geleneksel tatlılardan olan kestane şekeri şekerli şerbet ile birlikte birleşen tatlı damakta leziz bir iz bırakmaktadır. Bursa’nın meşhur lezzetleri olan kestane şekerleri, haşlanmış kestanelerin tazeliği ile üretilmektedir. Üstelik şifalı lezzetler arasındadır ve efsane lezzetler arasında yer almaktadır.


Çitlekçi Kestane Şekeri (500) İçeriğine Ne Var?


Tamamen doğal kestaneden üretilen Çitlekçi Kestane Şekeri ürünleri, taze ürün garantisi ile sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte kestaneler doğal olarak mevsiminde toplanır bu sebeple doğal lezzetinden yararlanabilirsiniz. Kestane içeriğinde yüksek miktarda B1, B2 ve E vitaminleri içerir bu sebeple vitaminlerden yararlanmanıza olanak sağlar.


Çitlekçi Kestane Şekeri (500) Faydaları


Çitlekçi ile Bursa’da en iyi kestane şekeri markası aramanıza gerek yok çünkü en doğal kestaneleri en güzel tarifle sizlere sunmaktadır. Kestane şekerleri, lezzetli olmasının yanı sıra besleyici ve enerji verici tatlılar olmaktadır. Kestane şekerleri bununla birlikte vücudun ihtiyacı olan potasyum, protein, fosfor, kalsiyum gibi mineralleri sağlar ve enerji verici olmaktadır.


Çitlekçi Kestane Şekeri (500) Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Meşhur yöresel lezzetlerden olan tavşan kestane şekeri oldukça popüler atıştırmalıklardandır, bununla birlikte misafir ikramları için, sevdikleriniz için pratik veya çay araları yanında tüketilen tatlılar olmaktadır. Ağızda dağılan lezzeti ile birlikte tatlı bir dokusu ve hafif lezzeti bulunmaktadır. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Benzer Ürünler
DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ