Çitlekçi Mantar Çikolata | Yeni ürünler |
Çitlekçi Mantar Çikolata | Yeni ürünler |

Çitlekçi Mantar Çikolata (3409)

Marka : Çitlekçi

Çitlekçi Mantar Çikolata


Mantar çikolatalar, ilgi çekici tasarımları ve nefis lezzetleri ile birlikte her damak tadına hitap etmektedir. Özel olarak tasarlanan Çitlekçi Mantar Çikolata tadına doyum olmayan lezzetleri ile birlikte tüm çikolata sevenlere en şık şekilde sunulur. Bununla birlikte ikram olarak kahve keyiflerinin aynında veya atıştırmalık olarak tercih edilebilmektedir.


Çitlekçi Mantar Çikolata İçeriğinde Ne Var?


Şirin tasarımları ile birlikte mantar çikolata çeşitleri, her yaştan tüketiciye şık bir tasarım sunmaktadır. Bu ürünlerin her biri doğal kaliteli bir şekilde hazırlanır ve süslenir. Mantar çikolatalar tasarımları ile birlikte çikolata sevenlere alternatif atıştırmalıklar olmaktadır. Mantar çikolata çeşitleri içeriğinde bulunan %100 kakao çekirdekleri ile birlikte nefis dış kaplaması ayrıca lezzetine lezzet katmaktadır.


Çitlekçi Mantar Çikolata Faydaları


Çitlekçi mantar çikolata kalori olarak oldukça düşüktür, bu sebeple kişiler rahatlıkla tüketebilir. Mantar çikolatalar tadına doyulmaz lezzeti ile beraber enfes bir tatlı şöleni oluşturmaktadır. Bununla birlikte Çitlekçi mantar çikolatalar, yıllara dayanan tarifi ile beraber eşsiz deneyimi ile hazırlanır ve çikolata hazzını doruklara çıkartır.


Çitlekçi Mantar Çikolata Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çikletçi mantar çikolata fiyatı ile kampanyalı ürünleri sunmaktadır. 7’den 70’e herkesin tüketebileceği mantar çikolataları okulda, işte, çay ve kahve yanında tüketebilirsiniz. Bununla birlikte tatlı krizleri ve ikramlarda kullanabilir veya sevdiklerinize hediye olarak mantar çikolataları satın alabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ