Çitlekçi Meyve Küpleri | Yeni ürünler |
Çitlekçi Meyve Küpleri | Yeni ürünler |

Çitlekçi Meyve Küpleri (3409)

Marka : Çitlekçi

Çitlekçi Meyve Küpleri


Günlük hayatta sağlıklı atıştırmalıklar seven kişilere doğal ve katıksız olarak sunulan Çitlekçi Meyve Küpleri renkli sunumu ile beraber tamamen organik meyvelerden üretilmiştir. Bununla birlikte meyve küpleri tamamen çocukların tüketimine uygundur ve sağlıklı atıştırmalık arayanlara besleyici olmaktadır. Bununla birlikte tamamen orijinal meyvelerden üretilir ve katkılı madde bulunmaz.


Çitlekçi Meyve Küpleri İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi Meyve Küpleri içeriğinde bulunan meyveler, sağlıklı bir şekilde sizlere sunulur. Tamamen doğal meyvelerden üretilir ve bu sebeple birçok meyve tadını alırken meyvelerin yararlarından faydalanabilirsiniz. Renkli görüntüleri ile beraber bu leziz atıştırmalıkları günlük olarak tüketebilirsiniz. Meyve küpleri nasıl kullanılır konusunda isterseniz tamamen tatlılarınızı süslemek için kullanabilirsiniz.


Çitlekçi Meyve Küpleri Faydaları


Çitlekçi Meyve Küpleri faydaları konusunda içeriğinde bulunan farklı meyvelerin yararlarını kullanabilirsiniz. Bununla birlikte sağlıklı alternatif arayan kişiler için uygun ve pratik besinler arasında yer almaktadır. İçeriğinde renklendirici bulunmaz bu sebeple sağlıklı olan meyve küplerini ister çay ister kahve aralarında tüketebilir veya misafirlerinize ikram edebilirsiniz.


Çitlekçi Meyve Küpleri Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi Meyve Küpleri ağızda dağılan nefis meyve aroması ile istediğiniz her an tüketebilir ve her yerde sipariş edebilirsiniz. İsterseniz hediye olarak satın alabilirsiniz. Çitlekçi taptaze meyve küpleri, lokum, çikolata gibi ve atıştırmalıklarını sizlerin kapısına kadar getirme avantajı sunuyor. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ