Çitlekçi Mix Üzüm | Çok Satan Ürünler |
Çitlekçi Mix Üzüm | Çok Satan Ürünler |

Çitlekçi Mix Üzüm (3409)

Marka : Çitlekçi

Çitlekçi Mix Üzüm


Çikolatalı üzümün en güzel hali ile çikolata severlerin kahvelerinin yanında tüketebileceği atıştırmalıklardan biridir. Çitlekçi Mix Üzüm ile birlikte hem çikolata hem üzüm lezzeti beğeninize sunulmaktadır. Tamamen doğal bir şekilde üretilen mix üzümlerin içeriğinde katkı maddesi bulunmaz ve taptaze üzüm tadını ve çikolata aromasını hissedebilirsiniz.


Çitlekçi Mix Üzüm İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi Mix Üzüm ağızda dağılan çikolatası ile üzümün tadını hissedebileceksiniz. Bununla birlikte içeriğinde bulunan üzüm, mevsiminde dalından koparılan orijinal meyveler olmaktadır. Üzüm ve çikolatanın bir araya geldiği drajeler, aynı zamanda sağlık açısından faydalıdır. Üzümlü draje kalori olarak düşüktür bu sebeple diyet listeleri içerisine de rahatlıkla eklenebilmektedir.


Çitlekçi Mix Üzüm Faydaları


Çitlekçi Mix Üzüm içeriğindeki faydaları ile pratik tüketime sahiptir, çay kahve aralarında tüketebilir, misafirlerinize ikram edebilir ve atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Üzümlü draje içeriğinde bulunan yüksek lif ile birlikte bol miktarda enerji içerir. Diğer meyvelere kıyasla daha sağlıklıdır, bununla birlikte içeriğinde bulunan E vitamini, C vitamini açısından yarar sağlar.


Çitlekçi Mix Üzüm Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi mix üzüm, sütlü çikolata ile kaplıdır, bununla birlikte içeriğinde bulunan üzümle birlikte sağlıklı atıştırmalıklardan biri olmaktadır. Sevdiklerinize, kendinize, çocuklarınıza hediye alabilir veya kendinizi şımartarak taptaze üzümlerden üretilen mix üzümleri satın alabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ