Çitlekçi Demlik Poşet Çay(48 ad.) | Kahve |
Çitlekçi Demlik Poşet Çay(48 ad.) | Kahve |

Çitlekçi Özel Üretim İlk Hasat Poşet Çay(48 ad.) (3802)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺22,50(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Çitlekçi Özel Üretim İlk Hasat Poşet Çay (48 ad.)


Doğu Karadeniz bölgesinde senenin ilk hasatında taze bir şekilde toplanan çay yaprakları ile hazırlanan Çitlekçi Özel Üretim İlk Hasat Poşet Çay ürünleri tazeliğiyle birlikte mükemmel bir aroma içerir. En kaliteli toplanan ve en kaliteli çay yaprakları ile üretilen özel üretim ilk hasat çay etrafı saran mis gibi kokusu ile birlikte kolay içimi, her bardak içerisinde eşsiz bir çay keyfi sunar.


Çitlekçi Özel Üretim İlk Hasat Poşet Çay İçeriği Nedir?


İlk çay hasadından toplanan en kaliteli çay yaprakları, özel üretimle birlikte sizlere kadar ulaşabilmektedir. İlk hasat poşet çay içeriğinde pek çok mineral ve vitamin bulunur bununla beraber günlük hayatın vazgeçilmezi olarak tüketilmektedir.


Çitlekçi Özel Üretim İlk Hasat Poşet Çay Faydaları


Özel üretim ilk hasat poşet çaylar tamamen doğal bir şekilde üretilir, taze olarak üretildiği için içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller kayıp olmaz. Bu sebeple ilk hasat poşet çaylar insan sağlığına pek çok yararı bulunabilir. İçeriğinde bulunan A, D ve B12 vitaminleri ile beraber tatlıların yanına çok iyi bir alternatif olmaktadır.


Çitlekçi Özel Üretim İlk Hasat Poşet Çay Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi özel üretim ilk hasat poşet çay 48 adetlik paketlerde satın alabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ