Çitlekçi Sade Bisküvi arası Lokum  | Yeni ürünler |
Çitlekçi Sade Bisküvi arası Lokum  | Yeni ürünler |

Çitlekçi Sade Bisküvi arası Lokum (1573)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)

Görseldeki bisküviler dekor amaçlı kullanılmaktadır.

 

Çitlekçi Sade Bisküvi Arası Lokum


Benzersiz atıştırmalık ürünlerinden olan Çitlekçi Sade Bisküvi Arası Lokum kendine özgü dokusu ile birlikte ağızda dağılan atıştırmalık imkânı sunmaktadır. Bununla birlikte lokumun aroması ile birlikte taze ve kıtır bisküviler çay aralarında, misafirlere ikramlarda veya hediye olarak satın alabilirsiniz.


Çitlekçi Sade Bisküvi Arası Lokum İçeriğinde Ne Var?


Sade bisküvi arası lokumlar bilindiği üzere doğal malzemelerle üretilmiştir, bununla birlikte içeriğinde tatlandırıcı bulunmaz ve taptaze olarak sizlere sunulur. İstediğiniz an istediğiniz yerde tüketebileceğiniz lokumlar ile birlikte tam bir enerji deposu olmaktadır. Bisküvi arası lokum klasik lokum lezzetlerinden farklı olarak doğal aromasını hissedeceksiniz.


Çitlekçi Sade Bisküvi Arası Lokum Faydaları


Çitlekçi Sade Bisküvi Arası Lokum ürünü içeriğinde bulunan doğal ürünlerle birlikte pek çok yararı bulunur. Çitlekçi lokumlu bisküvi arasında bulunan popüler olan bu atıştırmalıklar bir enerji deposudur, bununla birlikte protein içerdiği için vücudun protein depolanmasını sağlayabilmektedir. Kaliteli lokum imkânı sunan Çitlekçi geleneksel lezzetlere bağlı olarak özel okum imkanlarını sizlere sunmaktadır.


Çitlekçi Sade Bisküvi Arası Lokum Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi, Bisküvi arası lokum seçenekleri ile fiyat konusunda oldukça uygun ürünleri sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte klasik lokum çeşitlerinin yanı sıra taptaze içerikli olan bu atıştırmalıklar hijyenik ortamlarda üretilmektedir. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ