Çitlekçi Siyah Üzümlü  Cevizli Sucuk | Yeni ürünler |
Çitlekçi Siyah Üzümlü  Cevizli Sucuk | Yeni ürünler |

Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk (3434)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺75,00(KDV Dahil)

Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk


Benzersiz lezzeti ile birlikte Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk her yaş grubunun sevdiği besinler arasında yer almaktadır. İçeriğinde katkı maddesi bulunmayan ve dalından koparılan üzüm lezzetini sunan Çitlekçi, özel olarak hazırladığı siyah üzümlü cevizli sucukları en taze haliyle sunuyor. Türkiye’nin farklı yörelerine özgü olan ve özel yöntemlerle hazırlanan bu ürün, har damak zevkine uygun olmaktadır.


Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk İçeriğine Ne Var?


Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk enfes tadı ile beraber besin değerleri açısından yüksektir, içeriğinde C, B6, E, kalsiyum, demir magnezyum vitaminlerini ve minerallerini içerir, bunun dışında siyah üzümlü cevizli sucuk içerisinde katkı maddesi bulunmaz ve doğal bir lezzet olarak sağlıklı alternatifler olmaktadır.


Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk Faydaları


Çitlekçi, sizler için dalından koparılan siyah üzümlü cevizli sucuklar, tam bir enerji deposu olmaktadır. Bununla birlikte siyah üzümlü cevizli sucuk çay molalarında, kahve molalarında tüketilebilir, diyet listelerine eklenebilmektedir. Tatlı krizlerine anlık çözüm olarak tüketilen sağlıklı atıştırmalıklar arasında bulunmaktadır.


Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Taptaze olarak üretilen Çitlekçi Siyah Üzümlü Cevizli Sucuk ürünleri sizlere sunulmaktadır. Bununla birlikte sevdiklerinize hediye olarak alabilir veya kendi tüketiminiz için satın alabilirsiniz. Özenle paketlenen sucuklar tamamen doğal ve taptaze bir şekilde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ