Çitlekçi Snecker Lokum | Yeni ürünler |
Çitlekçi Snecker Lokum | Yeni ürünler |

Çitlekçi Snecker Lokum (1571)

Marka : Çitlekçi

Çitlekçi Snecker Lokum


Çitlekçi özel tarifi olan ve enfes tatları birleştiren Snecker lokum lezzetine doyamayacaksınız. Özel paketlerde sizlere sunulmaktadır. Snecker Lokum taptaze malzemeler ile hazırlanmış ve tam bir enerji deposu haline gelmiştir. Günlük taze olarak hazırlanan ve sizlere taze olarak ulaştırılan lokumları çay aralarınla, kahve aralarında veya hediye olarak satın alabilir.


Çitlekçi Snecker Lokum İçeriğinde Ne Var?


Lokum çeşitleri arasında özel tariflerle hazırlanan Snecker lokumlar, özel üretim koşullarında hiçbir ek ve katkılı madde olmadan üretilmektedir. İçeriğinde bulunan özel malzemeler sizlerin enerjisini yükseltecek ürünlerden oluşur. Bu sebeple pek çok yararlı besinle birlikte tüketime uygun lokumlardır.


Çitlekçi Snecker Lokum Faydaları


Snecker lokum içeriğinde bulunan faydaları ürünler, sizlere enerji verir ve vitamin, mineral açısından bol olduğu için vücudunuzun ihtiyacı olan ürünleri sağlar. Snecker Lokum tarifi tamamen Çitlekçi tarifi olan özel tatlarda lokumlardır. Ağızda dağılan tadı ile birlikte çay aralarınızda veya kahve aralarınızda istediğiniz her yerde tüketebilirsiniz.


Çitlekçi Snecker Lokum Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi Snecker Lokum birlikte elinize taze bir şekilde ulaşmaktadır. Doğal ürünlerle üretilen Snecker lokumlar ağızda dağılan enfes tadı ile birlikte hem hediye olarak hem de kendinizi şımartmak için satın alabilirsiniz. Çitlekçi Snecker Lokum tamamen özel tarife sahip olup sayfa içerisinde daha pek çok taze lokum çeşitleri bulunmaktadır. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ