Çitlekçi Çöğenli Bademlı̇ Lokum
ÇÖĞENLİ BADEMLİ LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |

Çitlekçi Çöğenli Bademlı̇ Lokum (641)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺27,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

 

Çitlekçi Çöğenli Bademli Lokum


Birçok kullanım alanına sahip ve içerisinde barındırdığı çok sayıda vitamin ve mineral sayesinde oldukça faydalı bir ürün olan çöğen ile yine vitamin ve mineral deposu olan bademin bir araya getirilerek yapıldığı, Çitlekçi Çöğenli Bademli Lokum tadıyla ve sağladığı yararlar ile sağlıklı bir ürün niteliğindedir. Kahve veya çay ile birlikte tüketilebilmektedir.


Çitlekçi Çöğenli Bademli Lokum Ürün İçeriği


•    İçerisindeki çöğen;  karbonhidrat, lif, protein, A vitamini, C vitamini, potasyum, kalsiyum ve demir açısından oldukça zengindir.
•    Badem ise önemli bir lif ve protein kaynağıdır ve aynı zamanda E, B vitaminleri, selenyum, çinko ve magnezyum gibi önemli besinleri içermektedir.


Çitlekçi Çöğenli Bademli Lokum Faydaları


Sindirim sistemini düzene sokarak buna bağlı olarak meydana gelen kabızlık gibi problemlerin yaşanmasını önlemektedir.  Kötü kolesterol seviyesini düşürerek kalp ve damar hastalıklarının da önüne geçmektedir. Ayrıca kilo vermeyi destekleyen yüksek lif içeriği ile birlikte kişinin uzun süre tok kalmasını da sağlamaktadır. İçerisindeki fosfor sayesinde kemiklerin korunmasını desteklediği de bilinmektedir.


Çitlekçi Çöğenli Bademli Lokum Sipariş ve Teslimat


Hafta içi 16.30’a kadar citlekci.com.tr adresi üzerinden verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İlk günkü tazeliğinin ve lezzetinin korunması sağlanarak ortalama 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca farklı konumlarda bulunan satış mağazalarından da ürünü satın almanız mümkündür.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ