ÇOK SATAN ÜRÜNLER


Çitlekçi çatısı altında, güvenle tüketeceğiniz ÇOK SATAN ÜRÜNLER, sizlerin de damak zevklerine en uygun olacak şekilde, hijyenik koşullarda üretilmiştir. İhtiyaçlarınıza göre, birçok kuruyemiş ve tatlı çeşitleri üreten Çitlekçi’nin çok satanlar listesi bu anlamda da hayli zengindir. 
Çok Satan Ürünler, Çitlekçi markası altında en fazla rağbet gören ürünlerden oluşurken, içeriklerin farklılıkları da gün geçtikçe artmaktadır. Gelişen sektör, damak tatlarının değişmeye başlaması, içeriklerde yapılan yenilikler, çok satanların içeriğini de her geçen gün farklılaştırmaya başlamıştır. Standart satışlarımızın yanında, araya yeni yeni ürünler der girebilmektedir. 


Çok Satan Favori Ürünlerimiz


Çok Satan Ürünler, Çitlekçi firmasının güvencesi altında huzurunuza sunulmaktadır. Bu ürünlerin içerikleri de aşağıdaki gibidir:
•    Antep Fıstığı
•    Kavrulmuş Siyah Sade Çekirdek
•    Lüx Karışık
•    Çiğ Badem
•    Siirt Fıstığı
•    Osmanlı Karışık
•    Meyveli Boni Bon Şeker (Renkli) 
•    Mısır Çikolata
•    Fitil Lokum Ahududu 
Yukarıdaki ürünlerimiz, sık sık sipariş edilmektedirler. Bu ürünlerin her biri, çiğ kuruyemişlerden işlenmiş ürünlere, çikolatalardan drajelere farklılık arz etmektedir. Çitlekçi ürünlerimizin her biri, sizlerin hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Günlük tüketiminizden kafe, pastane vb. yerdeki ihtiyaçlarınıza, özel günlerinizden hediyelik paketlerinize kadar, Çitlekçi her ürün içeriğiyle daima yanınızda olacaktır. 
Bilhassa, karışık kuruyemişlerimizde bol ürün karmasına girdiğimizi, sevdiğiniz ve özellikle tercih ettiğiniz bireysel kuruyemişlerden de (badem, kaju, fındık) içlerine koyduğumuzun altını çizmek isteriz. Osmanlı karışık ürünlerdeyse, tatlıyla tuzluyu bir arada sunan içeriğimizle (ceviz, erik, yaban mersini) ağız tadınızı da fazlasıyla düşündüğümüzü eklemek isteriz. 
Çok Satan Ürünler, daha çok günlük tüketim için kullanılmaktadırlar. Bilhassa, karışık kuruyemişler, antep fıstıkları, bademler tercih edilmektedir. Tatlılardan da, meyveli boni bon şeker ve fitil lokum ahududu tüketilmektedir. Çok Satan Ürünler aile boyu olarak da ayrıca tercih edilebilmektedir. Her zevke, her yaşa, her standarda hitap edecek ürünlerimizin bulunduğunu da gönül rahatlığıyla belirtmek isteriz. 


Çitlekçi Çok Satanlarla Her An Yanınızda


Çitlekçi, gerek Çok Satan Ürünler’le gerek diğer kuruyemiş çeşitleriyle birlikte, sizlere skalası oldukça geniş seçenekler sunmaktadır. 1989’dan beri kuruyemiş sektörünün aranan yüzü haline gelen Tunçlar A.Ş’nin firmalarından biri olan Çitlekçi, 10 perakende mağazanın yanında, kurumsal  içerikli internet sitesi üstünden de sipariş alabilmektedir. Siparişler, 16:30’dan önce verildiğinde, o gün içinde kargoya teslim edilebilmektedirler. Her siparişiniz mümkün olan en kısa sürede, profesyonel ekibimizin de desteğiyle, elinizde olmaktadır. Çok Satan Ürünler’i tercih ettiğiniz için, sizlere teşekkür eder, tatlı yiyip tatlı konuşacağınız, sağlıklı günlerinizde de daima sizinle olmayı sürdürmek istedeğimizi  belirtiriz.