Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk
DOĞAL SADE CEVİZLİ SUCUK | LOKUM VE CEZERYE |

Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk (914)

Marka : Çitlekçi

Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk


Eğer lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalık arıyorsanız ancak karar veremiyorsanız, Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk sizin için doğal ve zengin besleyici özelliklere sahip bir atıştırmalık sunar. Tamamen doğal olan ürün, içerisinde sağlığınıza zararlı herhangi bir öğe asla bulundurmaz. Güçlü bir anti-oksidan kaynağı olan ceviz, vücudumuza sayısız katkı sağlar.


Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk Ürün İçeriği


Doğal ve sade bir ürün olan Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk, içerik bakımından şu özelliklere sahiptir.
1.    Ceviz, içerisinde magnezyum, potasyum, demir, sodyum, çinko, B ve C vitaminleri, proteinler, selenyum gibi yararlı unsurlar bulunur.
2.    Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk, mağazalarımızda ve E-Ticaret sitemizde 500GR ve 1KG seçenekleriyle bulunmaktadır.
Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk da dâhil olmak üzere firmamız tarafından sunulan tüm ürünlerimiz sizlere ilk günkü gibi taze sunulmaktadır. Böylece herhangi bir hijyen ya da sağlık sorunu yer almamaktadır.


Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk Faydaları


Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk içerisinde bulunan ceviz, oldukça güçlü anti-oksidan kaynakları arasında bilinmektedir. Besin düzenli kullanıldığında bağışıklık sistemi üzerinde de kuvvetlendirici özellikler taşımaktadır.


Çitlekçi Doğal Sade Cevizli Sucuk Sipariş ve Teslimat


Hafta içi, saat 16.30’a kadar E-Ticaret sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz tüm siparişleriniz, siparişin verildiği gün içerisinde bizimle anlaşmalı kargolara teslim edilerek, size getirilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ