Çitlekçi Fındık Ezmelı̇ Anteplı̇ Sadrazam Lokum
FINDIK EZMELİ ANTEPLİ SADRAZAM LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |

Çitlekçi Fındık Ezmelı̇ Anteplı̇ Sadrazam Lokum (628)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺79,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

 

Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum 


Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum, adından da anlaşılacağı gibi, oldukça kallavi, bol katkılı, zengin bir üründür. Sadrazam lokumu denilmesinin sebebi, saraylara layık kabul edilen tadıyla, içindeki fındık ezmesinin verdiği vazgeçilmez lezzettir. 
Beyaz bir lokumun etrafını kaplayan bol Antep fıstığı lezzeti de, onu ayrıca özel kılmaktadır. Bu lokum, şirket yemeklerinizde, düğün törenlerinizde, sizin için önemli sayılacak günlerde rahatlıkla sunulabildiği gibi; hediye olarak da takdim edilebilir. Şıklığın ve damak zevkinin uyumu, Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum’larında görülebilir. 


Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum Ürün İçeriği


Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum, içeriğindeki vanilya ve süt katkısının yanı sıra, fındık ezmesi ve Antep fıstığı da içermektedir. Bilhassa, Antep fıstığı etkisi üründe fazlasıyla belirgindir. Antep fıstığının birçok faydası bulunmaktadır: 
•    Antep fıstğında A vitaminiyle birlikte, B grubu vitaminleri de bulunmaktadır. Bu lokum, kan dolaşımını düzenlemekte, kolestrolü düşürmektedir.
•    Antep fıstığı, içeriğindeki lutein sayesinde, hücreleri yenileyici etkiye sahiptir.
•    Akciğerdeki iltihabı önleyen Antep fıstığı, öksürüğe de iyi gelmektedir. 


Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum Faydaları 


Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum, birçok katkı maddesi içerdiği için, bu maddelerin doğal kuvvetlerini de barındırır. Lokum, enerji kazanmak adına, ilaç niyetine yenilebilir. Ayrıca, B6, B12 vitaminlerinin de etkisiyle, kansızlığa ve demir eksikliğine de bire birdir. 


Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum Sipariş Ve Teslimat 


Çitlekçi Fındık Ezmeli Antepli Sadrazam Lokum, Tunçlar A.Ş’nin 1989’dan beri getirdiği güvenceyle, her yere servis edilebilmektedir. 16:30’a kadar internet sitesinden verilen siparişler, o gün içinde kargoya teslim edilir. Ürünler, 1 iş günü içinde büyükşehirlerde, 3 iş günü içinde de ilçelerde olmaktadır. 

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ