HEDİYELİK ÜRÜNLER


HEDİYELİK ÜRÜNLER, Çitlekçi’nin en özen gösterdiği konulardan biridir. Nitekim, kutusundan yerleştirmesine, ürün tazeleğinden sunumuna kadar, her ayrıntısı incelikle düşünülen hediye paketlerimiz, her türlü özel ortama götürülmek üzere tasarlanmıştır. 
Ürünlerimizin görüntüleri, tatları ve hijyenik koşullarda yerleştirilerek hazırlanışları, sizin sağlığınızı ve damak zevkinizi koruma bilinciyle düşünülmektedir. Profesyonel çalışma ekibimizin çabalarıyla birlikte, bizden size gönderilen, sizden de yine sevdiklerinize ve çevrenize ulaşan ürünlerimiz, güzel günlerde hatırlanmak amacıyla üretilmişlerdir. 
Götürülecek makamlara, mekânlara ve kişilere göre, çeşitlilik arz eden görüntüleriyle ve içerikleriyle, kuruyemiş paketleri, draje paketleri, lokum paketleri, çikolata paketleri, cezerye paketleri gibi içerikler hem ayrı ayrı, hem de bir arada sunulabilmektedir. Ayrıca, kahve satışının da yapıldığı firmamızda, kutu tasarımıyla göz dolduran dibek ürünler de tercih edilebilmektedir. Kahvenizi, yanında lokumla, drajeyle ve elegan kuruyemişlerle taçlandırmak üzere, her türlü içerik zenginliği de meydana getirilmiştir. Sevdiklerinizle paylaşacağınız özel anlar için, tüm kalite standartları düşünülerek üretilen Çitlekçi Dibek Kahvesi de hediye olarak önerilmektedir. 


Hediye Kuruyemişler Ve Drajeler Herkesi Sevindirecek


Çitlekçi’nin hediyelik ürünleri gerek hazırlanan standartlara göre, gerek sizin seçtiklerinizle oluşturulabilmektedir. İsteğinize göre, her üründen verdiğiniz siparişler ekseninde, hayalinizdeki hediye paketleri de yapılabilmektedir. Tatlı, tuzlu, tatlı-tuzlu seçenekleriyle; sade lokum, aromalı lokum, lokum-badem, lokum-ceviz gibi birliktelikleriyle; meyve sucuklarıyla, antep fıstıklı ve fındıklı üzüm muskalarıyla, rengarenk bir dünya sizin için dizayn edilmektedir. 
Hediyelik Ürünler, Çitlekçi kurdelerinin bağlandığı, sağlam ve estetik kutularıyla da, ilk anda görüldüklerinde bile, dikkat çekmektedirler. Resmî sunumlar için de, samimi dostluklar adına da, her şekilde bu ürünlerin rahatlıkla hediye edilebildikleri de söylenebilir. Kimi karton, kimi metal kutularda sunulan seçeneklerimizle de, daha sonra bizleri anımsayacağınız tatlı hatıralar bırakmak adına da, sizlerle kaliteli bir yola çıkmak için uğraş verdiğimizi belirtmek isteriz. 


Çitlekçi Ambalajıyla Bizden Size Tatlı Hediyeler 


1989’dan bu yana, kuruyemişte öncü bir marka olma iddiasını koruyan Tunçlar A.Ş’nin markalarından biri olan Çitlekçi adı altında, yüzünüzün gülmesi ve mutlu anlarınızda yanınızda olmak için edindiğimiz misyonla, sizlere nezih hediyelik içerikler de sunmaya gayret etmekteyiz. Çitlekçi başlığı altında hazırladığımız kimi hediyelik ürünler aşağıdaki kapsamlı içerikleri ihtiva etmektedirler: 
•    Antep Fıstığı, Yer Fıstığı, Ceviz içi, Kavrulmuş Kaju Fıstığı, Kavrulmuş Badem, Tek Kavrulmuş Fındık, Çifte Kavrulmuş Fındık, Osmanlı karışık ve Siirt Fıstığı
•    Antep Fıstıklı ve Fındıklı Üzüm Muska, Antep Fıstıklı Draje, Fitil Lokum çeşitleri, Osmanlı Sarması, Çifte Kavrulmuş Lokum, Ballı Fındık Ezmeli Sarma, Antep Fıstıklı Atom
•    Sütlü, Narlı, Çikolatalı, Hindistan Cevizli, Klasik Çifte Kavrulmuş Lokum Çeşitleri
•    Karamelli Draje, Hindistan Cevizli Draje, Renkli Meyveli Leblebi Draje, Yaban Mersinli Draje, Karışık Portakal Draje, Çakıltaşı Çikolata
•    Meyveli Kokteyl Draje, Bıldırcın Draje, Bonibon Draje, Üzüm Draje, Ahududu-Böğürtlen Draje, Renkli Leblebi Draje, Bisküvili Draje, Çikolatalı Leblebi, Fasulye Şekeri