Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1
HEDİYELİK ÜRÜNLER 1 | HEDİYELİK ÜRÜNLER |
HEDİYELİK ÜRÜNLER 1 | HEDİYELİK ÜRÜNLER |

Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1 (116)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1


Hediyelik olarak sohbeti koyulaştırmak ve hem sağlıklı, hem de lezzetli bir atıştırmalık almak istiyorsanız, Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1 sizlere bu imkânı fazlasıyla sunmaktadır. Tamamen doğal içeriği ile sizleri destekleyen hediyelik ürünler 1, sizlere enerji kaynağı olarak, gün içerisinde daha canlı olmanızı sağlar.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1 Ürün İçeriği


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1, ürün içeriği bakımından şu şekildedir.
1.    Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1 içerisinde; Siirt Fıstığı, Osmanlı Karışık, Çifte Kavrulmuş Fındık, Tek Kavrulmuş Fındık, Kavrulmuş Badem, Kavrulmuş Kaju Fıstığı, Ceviz İçi, Yer Fıstığı ve Antep Fıstığı bulundurur.
2.    Bu doğal kuruyemişlerin tüm olumlu etkilerini sizlere sunan hediyelik ürünler 1, kısa süre içerisinde sizlere enerji verir.
3.    İçerisindeki kuruyemişler zengin besin değerlerine sahip olup, vücudun gereksinim duyduğu faydalı gıdalardır.
Çitlekçi tarafından sizlere sunulan Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1, gittiğiniz ortamı canlandıracak ve yeni bir renk getirecektir.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1 Faydaları


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1 pek çok faydaya sahiptir. Siirt Fıstığı, Osmanlı Karışık, Çifte ve Tek Kavrulmuş Fındık, Kavrulmuş Badem, Kavrulmuş Kaju Fıstığı, Ceviz İçi, Yer Fıstığı ve Antep Fıstığı’nın tüm yararlı etkileri, içerisinde mevcuttur.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 1 Sipariş ve Teslimat

 

Kurumsal olarak hizmet veren Çitlekçi, hafta içi tüm siparişleri, saat 16.30’a kadar paketleyerek, kargo şirketine teslim etmektedir.

 

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ