Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11
HEDİYELİK ÜRÜNLER 11 | HEDİYELİK ÜRÜNLER |
HEDİYELİK ÜRÜNLER 11 | HEDİYELİK ÜRÜNLER |

Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11 (237)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺70,80(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11


Misafirliğe giderken hediye götürmek, ülkemizde en oturmuş gelenekler arasındadır. Ancak götürülen hediyeye karar vermek, o kadar kolay bir şey değildir. Eğer lezzetli seçenekler arıyorsanız, Türk Mutfağından klasik bir tatlı olan lokum tercihi ile, kahvelerinizin yanına değişik bir tat getirebilirsiniz.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11 Ürün İçeriği


Misafirlerinizle daha rahat oturabilmeniz ve daha sıcak sohbetler yapabilmeniz için, Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11 ürün içeriğinde bunlar vardır.
1.    Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11, paketinde farklı lokum çeşitleri bulundurur.
2.    Düzgün ve şık hazırlanmış paketi ile, olduğu gibi hediye vermek için uygundur.
3.    Çikolatalı, sütlü, narlı, Hindistan cevizli ve klasik çifte kavrulmuş seçenekleriyle, size lezzetli dakikalar sunar.
Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11, Çitlekçi tarafından sağlık ve hijyen kurallarına, maksimum önem gösterilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11 Faydaları


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11 içerisinde bulunan lokumlar aromalı olup; sütlü, narlı, çikolatalı ve Hindistan cevizli özleri vardır. Lokumlar, bu özlerin tüm faydalarına sahip olup, size sayısız fayda sağlamaktadır. Bununla da kısıtlı kalmayarak, sizlere muhteşem bir enerji kaynağı olmaktadır.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11 Sipariş ve Teslimat


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 11, 31 yıllık bir tecrübenin etkisiyle teslimatta en hızlı yollar tercih eder. Hafta içi verdiğiniz 16.30’a kadar siparişleriniz, o gün anlaşmalı olduğumuz kargoya teslim edilerek, ulaştırılır.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ