Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2
HEDİYELİK ÜRÜNLER 2 | HEDİYELİK ÜRÜNLER |
HEDİYELİK ÜRÜNLER 2 | HEDİYELİK ÜRÜNLER |

Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2 (118)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2


Daha sağlıklı bir yaşama kavuşmanız için, lezzetli zaman geçirmelikler sunan Çitlekçi, 31 yıllık bir tecrübenin farkıyla tüm kuruyemişleri taze ve kaliteli şekilde sunmaktadır. Hediyelik kuruyemiş sunumları da bulunan Çitlekçi, farklı seçeneklerle karşınıza çıkmaktadır. Bunlardan Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2, misafirliğinizi daha olumlu yönde geçirmek için oldukça etkilidir.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2 Ürün İçeriği


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2, içerik bakımından şu şekildedir.
1.    Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2, şık ve tekrar kullanılabilir bir kutuyla gelmektedir.
2.    Hediyelik Ürünler 2 içerisinde karışık şekilde Antep Fıstığı, Badem, Fındık ve Kaju bulunmaktadır.
3.    Tamamen doğal ve organik olarak hediyelik ürünler, taze bir şekilde tüketime hazır olarak adrese teslim yapılmaktadır.
Çitlekçi tüm ürünleri, hijyen koşullarından ödün vermeden ve sağlığınıza zarar vermeyecek ürünlerden müteşekkil şekilde sizlere sunmaktadır.


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2 Faydaları


Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2, içerik bakımdan oldukça zengin bir paket olarak getirilir. İçerisinde Antep Fıstığı, Badem, Fındık ve Kaju bulunan paket, bu doğal kuruyemişlerin tüm faydalarını sizlere sağlamaktadır.

 

Çitlekçi Hediyelik Ürünler 2 Sipariş ve Teslimat


Tunçlar A.Ş.’nin bir perakende ve E-Ticaret markası olan Çitlekçi, 1989 yılından beri, kurumsal bir tecrübeyle sizlere sunulmaktadır. Türkiye içerisinde 10 mağazasını bulunan Çitlekçi, hafta içi saat 16.30’a kadar yaptığınız tüm siparişleri, kargo firmasına ulaştırma garantisini sizlere verir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ