KAKAOLU FINDIKLI LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |
KAKAOLU FINDIKLI LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |

Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum (634)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺25,00(KDV Dahil)

    

 

 

Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum 


Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum, kakaonun getirdiği mayhoş tadın yanında, fındığın getirdiği baskın ve geleneksel tadın oranını fazlasıyla dengelemiştir. Bu lokumu ağzınıza attığınızda, damağınıza yayılacak kakaonun fındık parçalarıyla sağladığı uyum, lezzetin uzun süre kalmasına olanak verecektir. 


Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum Ürün İçeriği 


Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum, kakao ve fındık barındırdığından ötürü, bilhassa kakaonun etkisini gösterecektir. Bu sebeple, kahvenin, çayın yanında da tüketildiğinde, lokumun lezzeti katbekat artacaktır. Fındık da kakaonun kimi yerde mayhoş gelen o etkisine ayrı bir içerik katacaktır. Fındıkla kakaonun dayanılmaz uyumu tatlılarda daima aranılmaktadır. 


Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum Faydaları


Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum, içeriğindeki kakao sayesinde birçok fayda taşımaktadır. Kakaonun yanında, fındık gibi etkili bir maddeden de bahsedebiliriz. Bu lokumun birçok faydası bulunmaktadır: 
•    Kakao, magnezyum, potasyum, kalsiyum, mineraller, B6 , E ve K gibi birtakım vitaminler içermektedir. Bu yüzden, yüksek tansiyonu kolayca düşürmektedir. İçindeki flavonoid elementi ise beyni korumaktadır ve unutkanlığa iyi gelmektedir. 
•    Kakao, kan şekerini düzenlediği gibi, depresif halleri de ortadan kaldırmaktadır.
•    Kadınların regl dönemlerindeki ağrıyı, stresi, kaygıyı da azaltabilen kakao, vücutta hissedilen bakır eksikliğini de gidermeye yardımcı olur. 


Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum Sipariş Ve Teslimat


Çitlekçi Kakaolu Fındıklı Lokum, 1989 yılından beri kuruyemiş sektörünün en eski isimlerinden biri olan Tunçlar A.Ş’nin güvencesindedir. Bu yönde, 16:30’a değin verilen kargolar gün içinde teslim edilirken; 1 iş günü dahilinde büyükşehirlerde, 3 iş günü dahilinde de ilçelerde olabilmektedir.