KÖY LEBLEBİSİ (ÖZEL) | KURUYEMİŞLER |
KÖY LEBLEBİSİ (ÖZEL) | KURUYEMİŞLER |

Çitlekçi KöY Leblebı̇Sı̇ (ÖZel) (202)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺19,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Çitlekçi Köy Leblebisi Özel 


Çitlekçi farkıyla tamamen doğal leblebiler hem genel sağlığın korunması hem de lezzet bakımından fark yaratıyor. Çitlekçi Köy Leblebisi Özel yapısıyla sıradan leblebilerden ayrılarak doğallık ve lezzet vadetmektedir. Sıradan leblebilerin insan sağlığına yararları ve lezzetini doğallık ile buluşturan köy leblebisi şifa deposudur.


Çitlekçi Köy Leblebisi Özel İçeriği


İçeriğinde pek çok mineral ve vitamin bulunmaktadır.
Manganez, Kalsiyum, Fosfat, Magnezyum ve Çinko gibi minerallerden oluşan bir içeriğe sahiptir. 
K ve B6 Vitaminleri içeriğinde bolca bulunmaktadır. 
Demin bakımından önemli bir kaynak olma özelliğine sahiptir.  


Çitlekçi Köy Leblebisi Özel Faydaları 


Çitlekçi Köy Leblebisi Özel sahip olduğu içeriğiyle kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltıyor olmakla birlikte, bağışıklık sistemini destekleyici bir özelliği de vardır. Aynı zamanda diyabet ve kanser gibi hastalıklara yakalanma riskini de azaltır. Bunula birlikte cildi koruyarak midenin sağlıklı işleyişine de yüksek katkılar sağlar. Tok tutma işlevine sahip olduğundan sağlıklı bir zayıflama konusunda da son derece yararlıdır.


Çitlekçi Köy Leblebisi Özel Sipariş ve Teslimat 


1989 yılından beri vermiş olduğu hizmetle Türkiye çapında 10 farklı perakende satış mağazasına sahip olan Çitlekçi, internet sitesi üzerinden online satış da yapmaktadır. Hafta içi 16:30’a kadar verilen tüm siparişler günlük olarak kargoya ulaştırılmaktadır. Kargo işlemlerinin tamamlanması ise büyükşehirlerde 1, daha küçük yerleşim yerlerinde ve ilçelerde ise ortalama 3 gün içerisinde sonuçlanacaktır. 

DetailBlock
  • AYNI GÜN KARGO
  • 22 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ