MEYVELİ KARIŞIK KOKTEYL DRAJE | ÇİKOLATA VE DRAJE |
MEYVELİ KARIŞIK KOKTEYL DRAJE | ÇİKOLATA VE DRAJE |

MEYVELİ KARIŞIK KOKTEYL DRAJE (3412)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Meyveli Karışık Kokteyl Draje


Draje çeşitleri, yaygın olarak kullanılan ve sevilen atıştırmalıklardandır, bununla birlikte Çitlekçi karışık kokteyl draje sağlıklı atıştırmalıklar arasındadır. İçeriğinde bulunan doğal kuruyemişlerle birlikte orijinal kakao çekirdeklerinden üretilen çikolata sosu size özel paketlerde sunulmaktadır. Draje içeriğinde bulunan badem, özellikle birçok yarar sağlamaktadır.


Meyveli Karışık Kokteyl Draje İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi karışık kokteyl draje içeriğinde bulunan badem, bağışıklık sisteminde önemli bir rolü bulunur, bununla birlikte üzeri çikolata kaplı olan ürünler damak tadınıza uygun olarak üretilmiştir. Renkli bir şekilde üretilen çikolatalı drajeler, sizlere özel taze olarak üretilir ve sunulur. Üstelik draje çeşitleri arasında bulunan çikolatalı badem tüketimi diyet listelerinde de yer almaktadır.


Meyveli Karışık Kokteyl Draje Faydaları


Sağlıklı atıştırmalık arayanlara enfes lezzetlerden olan ürünü içeriğinde karışık kokteyl draje doğasından taze taze alınan kokteyl drajeler ile birlikte çikolatadan oluşur. İçeriğinde bulunan çikolata yüksek besin değerine sahiptir. Bu sebeple enerji deposu olmakla birlikte çay aralarında, kahve yanında, misafirlere ikram için satın alınabilir.


Meyveli Karışık Kokteyl Draje Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi çikolata kaplı Draje çeşitleri konusunda oldukça kampanyalı fiyatlarla sunmaktadır. İster sevdiklerinize ister misafirlerinize isterseniz de kendinizi şımartmak isteyenler enfes çikolata kaplı karışık kokteyl drajelerini tüketebilirler. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ