Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum
SADE FINDIKLI LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |

Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum (632)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺20,25(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum 


Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum, lokumun sadeliğini fındığın kavruk tadıyla bir araya getirerek, özel günlerinizden gündelik tüketimlerinize değin bir çeşitlilik yaratır. Kimi yerde Türk kahvesi keyfinize de eşlik edebilecek şekilde, keyifli bir damak zevki için tasarlanan Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum, alışkanlığınızı haline gelecek bir iddia da taşımaktadır. 


Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum Ürün İçeriği 


Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum, içeriğindeki klasik katkı ürünleriyle birlikte (süt, vanilya, tereyağı, şeker), fındığın da verdiği baskın ve kavruk etkiyi bünyesinde barındırır. Bu lokumun faydaları saymakla bitmediği gibi, kimileri şöyle ifade edilebilir: 
•    Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum, içindeki fındık sayesinde, demir, potasyum, magnezyum, çinko bulundurmaktadır. 
•    Fındıkta ayrıca, antioksidan maddeler sayılabilecek protein ve E vitamini de mevcuttur.
•    Çitlekçi Sade Lokum, sütün içerdiği kalsiyumla, vanilyadaki vanilin etkisini de barındırmaktadır. Vanilin, saçları, cildi ve tırnakları da olumlu yönde iyileştirir. 


Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum Faydaları


Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum, içindeki fındık sayesinde enerjiyi arttırır, zihnin birçok şeye kolayca odaklanmasına olanak verir. Fındık, ayrıca kasları kuvvetlendirdiği gibi, beynin de sağlam kalmasına sebebiyet verir. Fındık, yaşlanmayı da geciktirir. Bununla birlikte, sütteki kalsiyum kemikleri korur. Vanilin ise teninizin güzel kokmasını sağlar ve saçlarınıza parlaklık kazandırır. 


Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum Sipariş Ve Teslimat


Çitlekçi Sade Fındıklı Lokum, Tunçlar A.Ş’nin yıllanmış güvencesiyle, 1989 yılından bu yana kuruyemiş sektörünün vazgeçilmezlerinden biridir. Bu kuruyemiş firmasının sigortasıyla üretilen ürünler, 16:30’a kadar sipariş verildiğinde, aynı gün kargoya iletilir. Ayrıca, kargo şirketlerinden ötürü büyük bir aksilik yaşanmazsa, büyükşehirlere 1 iş gününde, ilçelere ise 3 iş gününde ürünler teslim edilmektedir.  

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ