YABAN MERSİNLİ DRAJE (420) | ÇİKOLATA VE DRAJE |
YABAN MERSİNLİ DRAJE (420) | ÇİKOLATA VE DRAJE |

Yaban Mersinli Draje (241)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Yaban Mersinli Draje (420)


Şekerlemeler, sadece çocuklar değil, her yaştan insan tarafından tüketilen besinlerdir. Türk Kahvesi yanından, misafirliğe ve günlük atıştırmalığa kadar uzanan bu besinler, doğru kullanıldığı takdirde vücudumuza pek çok fayda da sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi olan Yaban Mersinli Draje, doğru bir tüketim yapılırsa kan şekerinizi düzenlemede, sizlere yardımcı olur.


Yaban Mersinli Draje Ürün İçeriği


Çitlekçi kalitesi ve tecrübesiyle sunulan Yaban Mersinli Draje, ürün içeriği bakımından şöyledir.
1.    Yaban Mersinli Draje, gramaj olarak üç seçeneğe sahiptir. Bunlar 500GR, 750GR, 1KG paketlerdir.
2.    Draje, Yaban Mersini’nin tüm faydalarını içerisinde bulundurmaktadır.
3.    Yaban mersini, kan şekerini düzenler.


Yaban Mersinli Draje, Çitlekçi tarafından hijyenik ve sağlıklı koşullarda, kaliteden asla ödün verilmeden sizlere sunulmaktadır.


Yaban Mersinli Draje Faydaları


Yaban Mersini, görme kaybını önleyici özellikler taşımaktadır. Buna ek olarak besin değerleri bakımından da zengin olan Yaban Mersinli Draje, içerisinde A vitamini, B vitamini, C vitamini, antosiyaninler, selenyum, magnezyum, fosfor, bakır, çinko bulundurmaktadır. Draje tüm bu vitaminlerin faydalarına sahiptir.
Eğer doğru bir tüketim yapılırsa, drajenin içerisinde bulunan yaban mersininin tüm faydaları vücudunuza alınmaktadır.
Yaban Mersinli Draje Sipariş ve Teslimat
Yaban Mersinli Draje, sizlere Tunçlar A.Ş. tarafından, kurumsal bir tecrübe ve kaliteyle sunulmaktadır. Çitlekçi bu firmanın markası olup, hafta içi siparişleriniz, saat 16.30’a kadar kargoya verilir.
 

Neden Çitlekçi :

Çitlekçi, 1989 yılından bugüne kuruyemiş sektöründe cesur atılım ve yatırımlarla, istikrarlı kalite politikasıyla kendini ispatlamış olan Tunçlar A.Ş.’nin perakende ve online satış markasıdır.

10 Perakende mağazası ve tüm Türkiye’ye Citlekci.com.tr ile satın alacağınız ürünü doğrudan tüketiciye ulaştıran Çitlekçi markası tercih ettiğiniz bu ürünü ilk günkü tazeliğinde sizelere ulaştırıyor.

SİPARİŞ VE TESLİMAT: 

Hafta içi saat 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir, Kargo süreçlerinde herhangi bir problem yaşanmaması durumunda büyükşehirlerde ortalama 1 iş gününde, ilçelerde ise maksimum 3 iş gününde ürünleriniz elinize ulaşacaktır.

 

DetailBlock
  • AYNI GÜN KARGO
  • 22 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ