Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri | Yeni ürünler |
Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri | Yeni ürünler |

Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri (3409)

Marka : Çitlekçi

Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri


Ülkemizde doğal olarak yetiştirilen bademler çikolata ile birleşerek renkli bir şekilde üretilmektedir. Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri en gözde şekerler olarak bilinmektedir, içeriğinde bulunan bademler tamamen doğaldır, bu sebeple sağlıklı atıştırmalıklardan biri olmaktadır. Badem şekerinin yüksek kalitesi ile beraber enfes çikolataya bandırılmış bu lezzetleri satın alabilirsiniz.


Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri ürünleri çay kahve yanında sıklıkla tüketilen atıştırmalıklardandır, bununla birlikte hediyelik olarakta sıklıkla kullanılmaktadır. Tüketmesi keyifli ve kolay olan bademler leziz çikolata ile birleştiği zaman badem şekeri olarak günlük olarak tüketmeye uygundur.


Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri Faydaları


Çikolatalı renkli badem şekerleri, içeriğinde bulunan badem ile birlikte vücuda yararı çok fazla olabilir. Badem şekeri enerji deposudur, bununla birlikte bedende oluşan fiziksel yorgunluğu üzerinden atmak için birebir olmaktadır. Badem bilinen en iyi antioksidanlardan biridir, üstelik tok tutucu özelliği bulunur bu sebeple diyet listelerinde de bulunmaktadır. Tatlı krizlerine birebir olan çikolatalı badem şekerini rahatlıkla tüketebilirsiniz.


Çitlekçi Çikolatalı Renkli Badem Şekeri Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi çikolatalı renkli badem draje tamamen taze ürünlerle üretilmektedir, sağlıklı atıştırmalık arayanlara pratik ve leziz olan bu ürünler güzel bir alternatiftir. İçeriğinde badem olan bu sağlıklı atıştırmalıklar tüketmesi keyifli olan drajeler arasında bulunmaktadır. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ