Çitleki Acı Badem(80gr) | Lokum ve Cezerye |
Çitleki Acı Badem(80gr) | Lokum ve Cezerye |

Çitleki Acı Badem(80gr) (2897)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺11,00(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Çitlekçi Acı Badem (80 gr)


Acı badem, özel tarifi ile birlikte sevilen kuruyemişlerdir ve besleyiciliği oldukça yüksektir. Çitlekçi Acı Badem (80 gr) çayların, kahvelerin yanında tüketilen ve ağızda dağılan lezzetleri bulunur. Acı bademler sağlık amaçlı birçok alanda kullanılır bununla birlikte misafirlere, ailelere rahatlıkla ikramlarda bulunabilirsiniz.


Çitlekçi Acı Badem (80 gr) İçeriğinde Ne Var?


Çitlekçi Acı Badem içeriğinde bulunan bademlerle birlikte birçok alanda insanlara faydalı olabilmektedir. Tamamen doğal ürünlerle üretilen bu ürün enfes tatlar arasında bulunmaktadır. Sağlıklı atıştırmalık isteyenlere farklı bir alternatiftir ve acı badem nasıl tüketilir konusunda kurabiye olarak, atıştırmalık olarak tüketilebilir.


Çitlekçi Acı Badem (80 gr) Faydaları


Çitlekçi Acı Badem 80 gr paketlerle birlikte satılmaktadır, içeriğinde bulunan doğal bademle beraber doğal bir şekilde üretilir. Ağızda dağılan enfes kurabiye tadı ile birlikte acı badem faydaları saymakla bitmez, acı badem içeriğinde bulunan protein ve minerallerle birlikte acı badem, böbrek taşı düşürmede yardımcı olabilir, cilde birçok yararı bulunur, böbrek taşı düşürmede etkili olmaktadır.


Çitlekçi Acı Badem (80 gr) Sipariş Nasıl Oluşturulur?


Çitlekçi Acı Badem 80 gr paketlerle birlikte sizlerin hizmetine sunulur. Acı badem lezzetlerinden yararlanmak için istediğiniz her an sipariş edebilirsiniz. Ağızda dağılan yumuşak lezzeti ile beraber çaylarınızın yanında, kahvelerinizin yanında misafirlerinize ve ailenize ikram edebilir veya hediye olarak satın alabilirsiniz. Çitlekçi.com.tr üzerinden 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Pazar günü verilen siparişleriniz ise Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ