Çitlekçi Kabak Çekirdeği Sivri Tuzlu
KABAK ÇEKİRDEĞİ SİVRİ TUZLU | KURUYEMİŞLER |

Çitlekçi Kabak Çekirdeği Sivri Tuzlu (1016)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

 

Çitlekçi Kabak Çekirdeği Sivri Tuzlu


Kendine has özellikleri ile kişi sağlığı üzerinde etkili olan Çitlekçi Kabar Çekirdeği Sivri Tuzlu, sarı-beyaz renkte bir kabuk içinde bulunmaktadır. Bünyesinde bulunan protein sayesinde kişinin günlük olarak ihtiyaç duyduğu proteinin %10'unu karşılamaktadır. Demir, Omega-3 ve magnezyum bakımından zengin olan ürün, uyku düzenleyici bir etkiye sahiptir.


Çitlekçi Kabak Çekirdeği Sivri Tuzlu Ürün İçeriği


Çitlekçi Kabar Çekirdeği Sivri Tuzlu 500, 750 gr ve 1 kg şeklinde satışa sunulmaktadır. Ürün içerisinde yeterli miktarda vitamin ve mineral bulunmaktadır. Protein bakımından da zengin olan ürün, kişinin günlük ihtiyaç duyduğu proteinin %10'unu karşılamaktadır. 


Çitlekçi Kabak Çekirdeği Sivri Tuzlu Faydaları


•    Ürün içerisinde magnezyum, Omega-3 ve demir bulunmaktadır. Bu sayede erkeklerde prostat büyümesine ve kadınlarda menopoz döneminin getirdiği sıkıntıların önlenmesini sağlamaktadır.
•    İçerisinde yer alan doğal amino asit sayesinde kişinin uykusunun düzenlenmesine destek olmaktadır.
•    İçerisinde yer alan proteinler ile kişinin günlük protein ihtiyacının bir kısmını karşılamaktadır.

 

Çitlekçi Kabak Çekirdeği Sivri Tuzlu Sipariş ve Teslimat


Çitlekçi, Tunçlar A. Ş. bünyesinde hizmet vermekte olup profesyonel hizmet anlayışı ile sektörünün öncüsü konumunda bulunmaktadır. 1989'dan beri güvenilir bir şekilde hizmet veren Çitlekçi, müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Çitlekçinin geniş ürün yelpazesi içerisinde istediğiniz ürünü seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. afta içi 16.30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır. Kargolanan ürünler büyükşehirlerde 1 gün, ilçelerde ise yaklaşık 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ