Çitlekçi Portakallı Fındıklı Lokum
PORTAKALLI FINDIKLI LOKUM | LOKUM VE CEZERYE |

Çitlekçi Portakallı Fındıklı Lokum (633)

Marka : Çitlekçi
Fiyat : ₺27,00(KDV Dahil)

Adet :

Artır Azalt

Portakallı Fındıklı Lokum


Portakallı fındıklı lokum, ağzınızda turunç ferahlığı yaratırken, aynı zamanda kavrulmuş fındığın tadıyla birlikte, başka bir alaşım da oluşturacaktır. Mayhoş lokum lezzetnin getirdiği mis kokuyla beraber, bu lokumdan bir tane daha yemenin isteğiyle dolup taşacaksınız. 


Portakallı fındıklı lokum Ürün İçeriği 


Portakallı fındıklı lokum’u tükettiğinizde, birden fazla vitamini aynı anda alabilme olasılığınız bulunmaktadır. Bu lokumu yediğinizde birçok faydasından da yararlandığınızı görebilirsiniz. Portakallı fındıklı lokum, içeriğinde aşağıdaki elementleri barındırmaktadır: 
•    Portakal katkısı sayesinde, C vitamini yönünden bolca zengin bir etkiye sahiptir.
•    İçindeki fındık, kansere karşı koruyuculuk taşımaktadır ve vücuda enerji verir. 
•    Ayrıca, fındık, bağışıklığı güçlendirdiği gibi, zihninizin de hızlı çalışmasına olanak sağlar. 


Portakallı fındıklı lokum Faydaları 


Portakallı fındıklı lokum, ağzınızda mayhoş ve tatlı bir tadı aynı anda bırakırken, nefesinizi de ferah tutacaktır. Bu lokum, fındık içeriğiyle, kolestrolünüzü düşürdüğü gibi, yaşlanmaya karşı ‘anti aging’ etkisi de yaratacaktır. Çünkü, portakalla fındık bu lokumda bir aradadır. İkisi de birbirinden güçlü aromalardır. 


Portakallı fındıklı lokum Sipariş Ve Teslimat 


Portakallı fındıklı lokum sipariş ve teslimatı için, Çitlekçi markasının güvencesi altında, lokumunuzu kolaylıkla edinebilirsiniz. 1989 yılından beri, kuruyemiş sektörünün içinde tecrübe edinmiş Tunçlar A.Ş firmamıza vereceğiniz siparişler hızla elinizde olacaktır. 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilirken; kargo süreçlerinde herhangi bir problem yaşanmaması halinde, büyükşehirlerde 1 iş günü içinde, ilçelerde de 3 iş günü içinde olabilmektedir. 
 

DetailBlock
  • 24 SAATTE KARGOYA TESLİMAT
  • 35 YILLIK TECRÜBE
  • TAZE ÜRÜN GARANTİSİ